Filmy animowane i montaż Video

Filmy animowane i montaż Video

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

„Filmy animowane – dziecinnie proste”

Filmy animowane oraz  montaż filmów w Warszawie to niedawno otwarty dział w firmie Just Be. Dawniej nagrywano na kasety VHS lub kasety miniDV. Dysponując odpowiednim sprzętem można było wykorzystać te materiały do dalszego montażu.  Czasy nagrywania na kasetę VHS minęły – obecnie wszystko nagrywane jest w cyfrowej technologii. Dzięki temu można łatwiej pracować nad materiałem audio/video. Dzięki większej funkcjonalności technologicznej  może mieć fajny film z wakacji, przyjęcia czy spotkania z rodziną lub znajomymi. Wystarczy do tego smartfon z nagrywaniem w wysokiej rozdzielczości. Korzystając z usług firmy Just Be. oszczędzisz czas – wszystko będzie zrobione za Ciebie, ale z Twoim udziałem. A dzięki szkoleniom w Just Be. montaż filmów zrobisz sam w domu i pochwalisz się wspaniałymi filmami.

„- Dziadku a ty gdzie jesteś na zdjęciu??

– Dziadek robił zdjęcie.”

Pewnych rzeczy nie da się powtórzyć. Pewnych sytuacji nie da się doświadczyć drugi raz. Warto doświadczać i przeżywać radości razem z bliskimi. Chwile są ulotne, wspomnienia lepsze kiedy czegoś doświadczamy. Skorzystaj z usług firmy Just Be. i bądź na swoich własnych filmach. Dziel się wspomnieniami i opowiadaj o nich wnukom. Pokaż znajomym, co przeżywałaś. Bądź na filmie z pierwszych urodzin swojego dziecka i pozwól sobie na utrwalenie swoich wspomnień.

Firma Just Be. w ramach działu Video oferuje:

  • Nagrywanie i montaż filmów w Warszawie

  • filmy animowane
  • postprodukcja

  • filmy animowane przygotowane pod prezentacje usług i produktów,

  • Filmowe kolekcje domowe

  • Nagrywanie i montaż teledysków muzycznych.

  • Filmy animowane na potrzeby szkoleniowe i instruktażowe.

Filmy animowane z Just Be.

Firma Just Be. do montażu filmów wykorzystuje profesjonalny sprzęt i oprogramowanie, stację roboczą Apple Macbook zaś do obróbki audio stosuje system Presonus Audio. Przygotowane przez nas filmy animowane, nadają się do publikacji w mediach społecznościowych, kampaniach reklamowych. Tworzymy instruktażowe filmy animowane dostępne dla odbiorców usługi, a  także tworzymy filmy animowane na potrzeby prezentacji produktów firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zajrzyj do zakładki kontakt. Dostępny tam formularz w łatwy i przyjemny sposób pomoże Ci nawiązać pierwszy kontakt.

Nasze projekty wykonujemy przy użyciu:

Adobe After Effect

Filmy animowane i montaż Video

Adobe Character Animator

Filmy animowane i montaż Video

Adobe Premiere Pro

Filmy animowane i montaż Video

Filmy animowane i montaż Video

Apple Final Cut Pro X

Filmy animowane i montaż Video

Z przyjemnością informujemy, że firma Just Be. nawiązała współpracę z firmą WAMA SOFT z Olsztyna. Jest nam niezmiernie miło tworzyć nowe filmy animowane, kreacje multimedialne dla firmy o takiej pozycji na rynku. Firmie WAMA SOFT życzymy ciekawych i udanych zleceń, do których mogą nas zaprosić. Wyrażamy nadzieję, że współpraca pozwoli na rozwój firmy oraz pomoże w rozwoju nowych technologii, dostępnych dla użytkowników systemów. Poniżej znajduje się pierwszy efekt naszej współpracy: kreacja multimedialna dla firmy WAMA SOFT .

Filmy animowane – przykładowe prace:

Kreacja multimedialna przygotowana dla firmy Dan-Bud – głównego wykonawcy Apartamenty Opera – innowacyjnego kompleksu apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie i luksusie. Kreacja powstałą przy współpracy z firmą Wama Soft z Olsztyna.

link do strony inwestycji: http://apartamentyopera.olsztyn.pl
Wama Soft – http://wamasoft.pl

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu prac nad kreacją multimedialną dla Restauracji Prohibicja w Olsztynie. Prohibicja to miejsce o niepowtarzalnym klimacie i wyśmienitej kuchni. Wystarczy raz spróbować by przekonać się, że warto tam zajrzeć.

Poniżej kreacja, która stworzyliśmy dla Prohibicji.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszą kreację przygotowaną dla firmy Ceramoteka, która jest autoryzowanym salonem wyposażenia wnętrz. W ofercie firmy znajdziecie Państwo wyposażenie łazienek, ceramikę, armaturę a także oświetlenie. Spot reklamowy przygotowany został na zlecenie firmy Wama Soft.

 

filmy animowane – wizualizacja dla Novdom

Wraz z naszym strategicznym partnerem – Wama Soft realizujemy kolejne filmy animowane. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować Państwu kreacje multimedialną dla firmy deweloperskiej Novdom. – Kreacja przedstawia nowoczesną inwestycję – Osiedle Morena w Olsztynie. To niesamowite miejsce, ciche i spokojne z placami zabaw, siłownią, parkingiem naziemnym. Cechą wyróżniająca apartamenty jest wysoki komfort mieszkań – duże balkony, przestronne loggie, ułożenie pokoju a także cisza, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik i materiałów.

filmy animowane – oferta.

Posiadamy szeroki zakres możliwości oraz odpowiednich narzędzi. Jednak bez Państwa kontaktu nie jesteśmy w stanie przygotować odpowiedniej oferty. Ceny zaczynają się od 400 zł za 1 minutę filmu w tym również zawarte są odpowiednie efekty. Ceny zależne są od potrzeb, zastosowanych technologii oraz wykorzystania ilości efektów. Firmy zainteresowane ofertą na filmy animowane zapraszamy do kontaktu – jesteśmy dostępni w godzinach od 9:00 do godziny 22:00. Zapraszamy do nowego biura przy ulicy Chełmońskiego 9 lub do kontaktu mailowego lub telefonicznego.  Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby na filmy animowane dlatego zapraszamy do kontaktu osobistego.

Filmy animowane  – intro


Filmy animowane – oferta specjalna!

Na specjalne życzenie klienta oferujemy szkolenie z montażu filmów programem Final Cut Pro X oraz Adobe After Effects. To dwa najlepsze, najciekawsze i najbardziej rozbudowane  programy do edycji filmów, tworzenia efektów specjalnych i animacji. Dostępne narzędzia pozwolą tworzyć własne filmy animowane, edytować filmy z wakacji lub by zrobić komuś prezent na święta, które posłużą jako wspaniała pamiątka dla rodziców, dziadków lub rodzeństwa. Szkolenia przeprowadzamy również na programie Adobe Premiere Pro – oferta tylko dla posiadaczy komputera klasy PC z systemem Windows.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w zakładce Kontakt.

Filmy animowane i montaż Video

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Free WordPress Themes