One Pixel – nowoczesna reklama

One Pixel – nowoczesna reklama

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

One Pixel – nowoczesna reklama

One Pixel – nowoczesna reklama to najnowszy projekt, który stworzyła firma Just Be. W dzisiejszych czasach trudno jest o dobry marketing. Nawet najdroższe rozwiązania nie zawsze skutkują najlepszymi efektami. One Pixel  to nowoczesny projekt reklamowy – sam decydujesz ile chcesz zapłacić za marketing. Zasady są proste i przejrzyste co jest jeszcze korzystniejsze dla osób, firm które się reklamują.

Globalny zasięg.

One Pixel – nowoczesna reklama, która dociera wszędzie tam gdzie jest internet. Wystarczą dwa słowa – One Pixel – i już jesteś widoczny. One Pixel – nowoczesna reklama również gwarantuje wspaniały marketing szeptany oraz marketing w Social Media. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie marketingowych działań – zaufało nam już sporo klientów, dzięki temu powstał projekt One Pixel. Jako nowoczesny projekt zapraszamy wszystkich do współpracy  oraz odwiedzenia strony projektu.

Lokalny marketing.

One Pixel skupia się nie tylko na dużych firmach – swoją ofertę kierujemy również do małych i średnich firm, firm rodzinnych jak i nowo powstałych projektów i firm. Z przyjemnością zapraszamy fundacje oraz instytucje publiczne do współpracy w zakresie marketingu.

W przyszłości planujemy rozbudowę projektu o dodatkowe ekrany stacjonarne  w głównych miastach w Polsce. Zapraszamy jednak do współpracy na aktualnych warunkach a w przyszłości do korzystania z rozszerzonej oferty One Pixel.

One Pixel   nowoczesna reklama

One Pixel – nowoczesna reklama Twojej firmy

Zapraszamy osoby zainteresowane umieszczeniem swojego logo na One Pixel do kontaktu poprzez stronę projektu lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Just Be. Pozwól sobie na odrobinę swobody. Marketing nie musi się wiązać z wielkimi nakładami pracy i czasu. Wraz z Just Be. Wsparcie informatyczne oraz One Pixel – nowoczesna reklama Twojej firmy może potoczyć się w niespotykanym dotychczas kierunku.

One Pixel – nowoczesna reklama w internecie – szybka recenzja

Strona internetowa projektu została stworzona przy użyciu JavaScript, PHP, HTML oraz CSS. Może nie zawiera wiele treści ale najważniejszym elementem jest siatka na której będą umieszczane grafiki. Żadnych przestrzeni, żadnych opisów – tylko twoje logo i link. Właścicielem strony i projektu jest firma Just Be.

 

One Pixel   nowoczesna reklama

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Free WordPress Themes