strony www

strony www

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

„Strony WWW – pierwszy kontakt z Twoją firmą.”

Internetowe strony WWW aktualnie to jedna z najważniejszych form dotarcia do klienta. W dzisiejszych czasach dobrze przygotowana wizytówka w internecie to podstawa. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma Just Be. oferuje projektowanie, wykonawstwo i administrację stron i serwisów internetowych. Dobrze przygotowana strona internetowa to w większości przypadków pierwszy kontakt klienta z firmą – a często również ostatni. Zapraszam do skorzystania z usług firmy Just Be. – dzięki temu zaistniejesz w internecie.

W ramach usług firma Just Be. oferuje:

  • Internetowe strony WWW i serwisy internetowe  w oparciu o system WordPress.

  • Internetowe strony WWW  i serwisy internetowe w oparciu o system Django.

  • Strony WWW i serwisy internetowe w oparciu o technologię PHP i JAVAScript.

  • Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oraz narzędzia do monitorowania statystyk.

  • Administracja i opieka nad stroną internetową.

  • Tworzenie stron na portalach społecznościowych – np. Facebook

 

Pozwól sobie zaistnieć i skorzystaj z usług  już dziś.

 

Obecnie spora grupa osób korzystających z internetu, wykorzystuje go na każdym kroku. Znalezienie lokalnej firmy czy wydarzenia najszybciej można dokonać za pomocą dostępnych narzędzi np wyszukiwarki firmy Google. Dzięki skorzystaniu z usług Just Be. pomogę pozycjonować stronę w wynikach wyszukiwarki. W ramach usług pomagam też tworzyć strony na portalach społecznościowych, a także udzielam pomocy przy prowadzeniu takiej strony.

Internetowe strony WWW z Just Be. to również dopasowanie funkcjonalności do potrzeb klienta i osób odwiedzających strony WWW. Doświadczenia w dziedzinie projektowania i wdrażania systemów pozwoliły mi na wybranie najlepszych dostępnych środowisk i narzędzi. Klient, który decyduję się później na samodzielne prowadzenie swojej strony, otrzymuje narzędzie, które ułatwi mu edytowanie czy udostępnianie nowych treści. Oczywiście takie zadanie może przejąć firma Just Be. dzięki czemu klient może skupić się na prowadzeniu swojej działalności.

Podczas procesu tworzenia serwisu internetowego, wizytówki czy bloga wykorzystuje najlepsze rozwiązania technologiczne dostępne aktualnie na rynku. Do tworzenia stron wykorzystuje system WordPress oraz języki programowania: HTML/CSS3 oraz język PHP do tworzenia dynamicznych serwisów. Połączenie tych systemów daje ciekawe efekty, które zadowolą każdego.

W celu umówienia spotkania na którym przedstawię porfolio oraz szczegóły oferty wraz z wyceną usług Web Designu zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego lub do kontaktu telefonicznego.

 

Współpraca

Z przyjemnością informujemy, że firma Just Be. nawiązała współpracę z firmą Event Plus Media z Warszawy. Dzięki tej współpracy strony www, a w szczególności sklepy internetowe będą jeszcze lepsze i jeszcze bardziej funkcjonalne. W Just Be. wierzymy, że współpraca z Panem Grzegorzem Cieślinskim zaowocuje w piękne projekty, nowoczesne systemy sprzedażowe a co za tym idzie coraz większą grupę zadowolonych klientów Państwa sklepu internetowego.

Pan Grzegorz Cieśliński to specjalista w systemie sprzedażowym Woocommerce.

 

Tworzymy strony WWW i serwisy internetowe:

strony www

Strony WWW w oparciu o WordPress:

WordPress to System Zarządzania treścią który wykorzystuje język programowania PHP – dzięki temu strony WWWsą szybsze, wygodniejsze w obsłudze, stworzone z myślą o osobach, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy w zakresie tworzenia stron. Ułatwiony dostęp do panelu, podział użytkowników na odpowiednie role, czy platforma do prowadzenia bloga stało się bardzo popularnym narzędziem. WordPress daje również możliwość stworzenia rozbudowanej strony WWW, dzięki bogatemu repozytorium dodatków.

 

strony www

Strony WWW o oparciu o system Django.

Django to oferujący duże możliwości, użyteczny  i łatwy do opanowania dodatek do Pythona, który dzięki swojej prostej konstrukcji zachęca do szybkiego tworzenia oprogramowania strony WWW. Dzięki tym zaletom jest atrakcyjnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i doświadczonych użytkowników. Niezliczone możliwości jakie daje Django oraz Python sprawiają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki możliwości stworzenia całego systemu zarządzania treścią dajemy naszym klientom wspaniałe narzędzie, które można wykorzystać na wiele sposobów.

 

Języki Programowania używane przez Just Be. w projektowaniu strony WWW:

strony www

strony www

strony www

strony www

strony www

Strony www – najlepsza funkcjonalność

Aby dostarczyć najlepszą funkcjonalność strony, zapewnić jej szybkie działanie oraz zagwarantować ciągłość nawet przy dużej liczbie odwiedzin postanowiliśmy rozpocząć współpracę z głównym dostawcą usług hostingowych w Polsce – Mydevil.net. Szeroki zakres możliwości oraz pakietów pozwala na dobranie najlepszego rozwiązania dla klienta. Co ważne: Mydevil.net wspiera instalacje profesjonalnych aplikacji – Django, NodeJS, PHP. Możliwość ręcznego wgrywania plików np. pakiet instalacyjny systemu WordPress – pozwala na dowolną konfigurację i tworzenie strony internetowej  dedykowanej pod Państwa potrzeby.

strony www

Strony www – wybrane realizacje.

Wsparcie IT Wrocław – strony WWW i nie tylko.

Strony WWW kierujemy również na rynek miasta Wrocław. Na potrzeby lokalnych usług powstała strona Wsparcie IT Wrocław. Zakres usług, które świadczymy we Wrocławiu jest podobny – tworzymy strony WWW, robimy animacje i montaż filmów – od teledysków po filmy szkoleniowe do filmów promocyjnych włącznie. Udzielamy również usługi z zakresu audytu bezpieczeństwa oraz pozycjonowania stron zgodnie ze standardami Google Search Console. Osoby lub firmy z Wrocławia zapraszam do kontaktu poprzez stronę Kontakt lub poprzez stronę Wsparcie IT Wrocław.

Fotomoment – zdjęcia ślubne

Miło nam przedstawić ostatni projekt, który zrealizowaliśmy – Fotomoment – to strona niesamowitego fotografa Zbigniewa Świątkiewicza z Krakowa. W swojej ofercie firma Fotomoment posiada sesje zdjęciowe dla nowożeńców, młodych rodziców a także wiele okolicznościowych okazji – Chrzciny, plener. Pan Zbigniew zachwycił nas swoimi wspaniałymi pracami – również z wycieczek. Ujmujące serce fotografie z Czarnobyla doprowadziły nas do niesamowitej zadumy. Cieszymi się, że oferta na strony www dotarła również do firmy Fotomoment. Zapraszamy do korzystania i przeglądania prac w bogatym portfolio.

strony www

strony www

Box Factory.

Strony www pełnią dużą rolę w prezentowaniu swoich produktów. Aby jak najlepiej dotrzeć do klienta, uzyskać pozytywny odbiór należy takie produkty zaprezentować z delikatną dawką informacji. Firma Box Factory jest producentem opakowań i pudełek. Niesamowity i piękny design, ciekawa koncepcja i dopasowane kolory – tym zaskoczyła nas firma z Krakowa. Efektem naszej współpracy jest strona firmy, która już teraz uzyskuje pozytywny odbiór. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy – możecie je sami zobaczyć odwiedzając stronę firmy Box Factory.

strony www strony wwwstrony www

Podróżująca rodzina.

Strony www to obecnie najlepszy sposób przedstawienia swoich pasji, zamiłowań a także szybki i wygodny sposób na przekazanie informacji. Jednym z ciekawszych projektów, które realizowaliśmy jest Podróżująca Rodzina. To blog prowadzony przez Magdalenę Bodnari – z zawodu archeolog z zamiłowania wielka podróżniczka, która nie boi się wyzwań. Swoje podróże realizuje z rodziną – mężem i dwójką małych wspaniałych dzieciaczków. Na swoim blogu opisuje jak przygotować niemowlę do podróży samochodem lub jak spędzić czas z rodziną pod namiotem. Pani Magda opisuje też cudowne miejsca, które warto zwiedzić i nie pokazują tego w telewizji. Zapraszamy do odwiedzin strony www Podróżująca Rodzina. Realizacja tej strony www zajęła 5 dni roboczych i oparta jest na systemie WordPress.

 

strony www

 

 Pure Stream – producent napojów energetycznych

Tworzymy strony www w sektorze prywatnym jak i również w sektorze biznesowym. Jednym z ciekawszych projektów jest przygotowana wizytówka dla firmy Pure Stream.

strony www

 

strony www – projekt Kodemii.com – współtworzenie

Kodemii.com to projekt sklepu e-commerce przy tworzeniu którego mieliśmy przyjemność współpracować. To niesamowity skandynawski powiem świeżości wyposażenia wnętrz prosto z Finlandii. Kodemii oparte jest na silniku WordPress oraz Woo-Commerce.

strony www

Strony www – oferta dla posiadaczy blogspot/blogger.

Posiadaczy platformy blogowej blogspot/bloger, którzy zainteresowani są przeniesieniem swojego bloga na profesjonalną platformę WordPress zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty firmy Just Be – ceny za przeniesienie danych, stworzenie indywidualnego projektu strony www do potrzeb i upodobań, dostosowanie odpowiedniej funkcjonalności strony www zaczynają się już od 800 zł brutto. Zapraszamy do kontaktu indywidualnego w celu umówienia spotkania na którym w szerokim stopniu przedstawimy ofertę oraz dopasujemy stronę do Państwa potrzeb i wymagań. Jesteśmy dostępni od godziny 9:00 do godziny 22:00. Zapraszamy do odwiedzin w biurze, kontakt mailowy lub telefoniczny. Wszystkie potrzebne dane znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt bądź w prawej części strony.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Free WordPress Themes